Wbrew temu, co czasami można usłyszeć, nie jest wynalazkiem czasów współczesnych. Od czasu, kiedy człowiek poczynił pierwsze próby, aby coś policzyć minęło tysiące lat. Od czasu, kiedy człowiek zauważył, że jeden to nie „tylko” zwykła liczba, ale też wyrażenie pewnego symbolu lub idei również minęło tysiące lat. Zrozumiałe zatem jest, że próby człowieka, aby zrozumieć i poznać samego siebie, a także zrozumieć i poznać otaczający go świat i wszechświat rozszerzył się także o symbole liczbowe. Numerologia od wieków rozwija się razem z rozwojem intelektualnym i duchowym człowieka.

Czym zatem jest numerologia? Można się rozczarować odpowiedzią, a właściwie jej brakiem, bowiem wielowiekowy okres, podczas którego oddawano się studiom o liczbach wcale nie oznacza, że można jednoznacznie określić czym jest numerologia. Prościej odpowiedzieć na pytanie „czym nie jest numerologia” – nie jest rodzajem magii, a tym bardziej czarnej magii, sposobem na poznanie przyszłości, ani oczywiście brukową rozrywką. 

Zamiast pytać: „czym jest numerologia” zapytaj: „co może mi dać analiza numerologiczna” – mianowicie dzięki niej zgodnie w mottem wyroczni delfickiej można poznać samego siebie. Wiele osób w tym miejscu westchnie, że nie tego oczekiwało i tak naprawdę poszukują czegoś innego, chcą po prostu poznać swoją przyszłość. Nie rozumieją, że poznanie samego siebie, swoich mocnych i słabych stron (wykorzystywanie mocnych stron i praca nad słabymi) to klucz do kształtowania swojej przyszłości. Konieczne jest zrozumienie, że ani numerologia ani Tarot, ani astrologia czy runy nie służą do odczytywania przyszłości, ale do jej kształtowania tu i teraz zgodnie ze swoim potencjałem. Zauważyć związek miedzy swoim potencjałem, jego konstruktywnym wykorzystywaniem, a swoją szczęśliwą przyszłością jest kluczem do zrozumienia tego, co oferuje nam numerologia (Tarot, astrologia itp.). 

 

Numerologia pomaga Ci kształtować swój los i świat, łagodzi strach przed tym, co nazywamy przeznaczeniem, pozwalając przyjąć z pokorą to, z czym musimy się zmierzyć. 

Numerologia nie ma nic wspólnego z magią czy wróżbiarstwem, ponieważ opiera się na prostych działaniach (dodawanie i odejmowanie), których zasady zna każdy uczeń szkoły podstawowej. Pasjonaci jednak będą uparcie twierdzić, że matematyka jest dla nich magią, a dla mniej zainteresowanych będzie magią… czarną.

Na pocieszenie wszystkim rozczarowanym faktem, że w numerologii tak niewiele „magii”, można powiedzieć, że do pewnego stopnia numerologia jest sztuką dywinacyjną, bo przecież pozwala spojrzeć w przyszłość, niemniej zawsze jest prognozą, nigdy wyrocznią. Łączy to, co namacalne i obliczalne z tym, co niewymierne i tym samym wprowadza nas w rejony, które nazywamy magią, karmą, przeznaczeniem, rzadko kiedy będąc polem do samodzielnej pracy, samodoskonaleniem i koniecznością ciągłego rozwoju. 
Poznanie samego siebie nie jest wszystkim, co numerologia Tobie oferuje. Dzięki znajomości cykli głównych możesz się dowiedzieć na jakich etapach życia można najefektywniej wykorzystać swój potencjał lub go najefektywniej… zaprzepaścić. 
Z analizy numerologicznej nie dowiesz się zatem kiedy się zakochasz, tylko kiedy zaistnieją najkorzystniejsze okoliczności do zakochania. Czy je wykorzystasz? Zależy wyłącznie od Ciebie, nie jesteś bowiem ani pyłkiem na wietrze, ani bezwolną istotą, która nie ma wpływu na swoją przyszłość i realizację przeznaczenia. Twój los jest w Twoich rękach.

Krótko mówiąc numerologia określa specyfikę Twojej życiowej drogi, etapy podczas których pewne kosmiczne energie będą Ci sprzyjać, a pewne przeszkadzać. Niech nie dziwi, że główny, numerologiczny cykl trwający cały życie nazywa się nie inaczej jak „Drogą Życia”. 

 

W programie kursu:

 • wibracje 0-1 ich powstanie, znaczenie i energia
 • Droga Życia
 • Cykle Głowne
 • Piramida Numerologiczna
 • wibracje karmiczne
 • wibracje mistrzowskie
 • harmonia liczb
 • tranzyty i esencja
 • liczba ekspresji i wszystkie wyliczenia oparte na imionach i nazwisku
 • numer domu, nazwa ulicy
 • numerologia i nazwa firmy
 • numerologia i imię dziecka

 

KURSY INDYWIDUALNE ROZPOCZYNAMY "NA ŻYCZENIE" - TY DECYDUJESZ KIEDY CHCESZ SIĘ SPOTYKAĆ I JAK WIELE CZASU CHCESZ POŚWIĘCIĆ NA NAUKĘ.


KURSY GRUPOWE ROZPOCZYNAMY PO ZEBRANIU SIĘ 3-5 OSOBOWEJ GRUPY, ZWYKLE NA POCZĄTKU KWARTAŁU.

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

Jestem zainteresowana kursem numerologii.Kiedy możemy zacząć?

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.