POPATRZ NA MENU PO PRAWEJ STRONIE ZNAJDZIESZ TAM SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH

Zapewniamy rzetelną wiedzą przekazywaną w ciekawy sposób w miłej, swobodnej atmosferze przyjacielskiego spotkania. Dzięki małym, maksymalnie pięcioosobowym (najczęściej dwu lub trzyosobowym) grupom prowadzący zajęcia ma możliwość indywidualnie traktować każdego kursanta i indywidualnie dobrać dla niego ścieżkę rozwoju. Poniżej zamieszczone programy kursów są umowne - uczestnik ma możliwość ingerencji w tematykę i formę zajęć, która dokonuje się za zgodą prowadzącego i innych uczestników. Interesuje Cię jakiś temat? Chętnie go dla Ciebie opracuję.

 

"Kursanci", "organizator", "zajęcia"... choć brzmi to dość oschle (może też trochę groźnie) nie obawiaj się - to nie jest szkoła, ani studia. Nie wykuwasz nic na pamięć, ale skrzętnie zrobione notatki na pewno pomogą Ci w przyszłości przypomnieć sobie o czym rozmawialiśmy.
Na każdym spotkaniu każdy z nas będzie zarówno uczniem, jak i nauczycielem.

Termin trwania kursu zapisany w jego nazwie - weekendowy, miesięczny, dwumiesięczny, trzymiesięczny lub półroczny jest terminem umownym. Np. kurs miesięczny to osiem dwugodzinnych spotkań odbywających się dwa razy w tygodniu. Jednak spotkania mogą odbywać się trzy razy w tygodniu i wtedy program kursu zostanie zrealizowany w niecałe trzy tygodnie lub raz w tygodniu i wtedy program miesięcznego kursu realizowany będzie w dwa miesiące. Przy zmianie czasu trwania kursu (zarówno jego skrócenie, jak i przedłużenie)bez ingerencji w jego program cena kursu nie ulega zmianie.
To samo dotyczy kursów dwu-, trzy-, i sześciomiesięcznych.

 

Na kurs zabierz ze sobą:
- notatnik
- ołówek
- otwarty umysł
- dobry nastrój mile widziany:)

LICZBA MIEJSC W GRUPACH OGRANICZONA!


Przełamaliśmy barierę technologiczną i dostosowując się do Państwa potrzeb możemy zaproponować wzięcie udziału w kursie za pomocą programu SKYPE. Eksperymentalne kursy prowadzone via internet zostały zakończone sukcesem, zadowoleniem prowadzących i słuchaczy. Sprawdziło się zarówno indywidualne nauczanie, jak i grupy "mieszane" czyli np. jeden uczestnik kursu brał udział w zajęciach osobiście, a dwoje "na odległość".
Nie twierdzę, że jest to idealna forma zdobywania wiedzy, ale na pewno idealna dla kogoś, kto nie ma możliwości wzięcia udziału w kursie osobiście, a bardzo chce poszerzać swoje horyzonty. Dokładam wszelkie starania, aby spełnić Wasze wymagania.

Dlatego serdecznie zapraszam - wszystkie kursy dostępne są również drogą internetową. Skrypty przesyłane są pocztą tradycyjną lub elektroniczną.

Do zobaczenia i usłyszenia na SKYPE :)

 

 

 

 

1 SHARE = 1 KISS :)

ASTAROT TO:

  • SESJE Z TAROTEM i RUNAMI
  • ZABIEGI REIKI 
  • ZABIEGI DZWIĘKIEM
  • KURSY I WARSZTATY
  • WYDAWNICTWO

ZAPRASZAMY DO GDYNI 

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY DO PONOWNYCH ODWIEDZIN