BEATA MATUSZEWSKA - DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH obraz i symbol w Tarocie

Książka o Tarocie, która uczy jak patrzeć na karty, aby je zrozumieć. 

Na podstawie talii Rider - Waite  pokazano jak symbol, kolor, poza, w jakiej ustawiona jest postać na karcie wpływa na jej znaczenie. Pozycja dla wszystkich, którzy interesuja się Tarotem, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Początkujących książka nauczy jak odczytywać karty nie znając nawet ich "książkowego" znaczenia, zaawansowanym da nowe spojrzenie, poszerzy ich umiejętności rozumienia i czytania kart. Ksiażka udowadnia, że uczenie się na pamięć znaczenia kart nie ma sensu. Wystarczy je poznać i zrozumieć - poznać zamieszczone na nich symbole, które łączą sie w alegoryczne obrazy trafiające i przemawiające do naszej podświadomości.

cena: 25 PLN

format: A5

132 strony

druk: kolor

okładka: miękka

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

Zamawiam książkę "Diabeł tkwi w szczegółach"

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

BEATA MATUSZEWSKA - NUMEROLOGIA cz.1 Cyfrowy alfabet

"Oddaję Ci do rąk pierwszą część kompendium praktycznej wiedzy o numerologii, łączące i posiadające unikalne cechy książki, podręcznika i kursu. Chcesz nauczyć się odczytywać wpływ numerologicznych wibracji, poznać prawa jakimi się kierują i oczywiście zastosować je w praktyce. Pamiętaj jednak, że tu Jeden lub Siedem nie będą „zwykłymi” liczbami, jakie poznałeś na lekcjach matematyki. Tu rozumiemy i korzystamy z ich duchowego, można powiedzieć „magicznego” aspektu. Przyglądamy się też całości portretu numerologicznego, nie sumie cyfr z Twojej daty urodzenia, dzięki której określasz się jako Jedynka lub Dziewiątka, tak samo jak astrolog przygląda się całemu kosmogramowi, a nie tylko położeniu Słońca w konkretnym znaku.

Przyglądając się całemu portretowi zauważysz, że zawarta jest w nim nieuchwytna tajemnica, której nie uda się rozwikłać używając matematycznego wzoru. Do pomocy będziesz potrzebować głosu serca i podszeptów intuicji – maestria interpretacji to kolejny aspekt numerologii, w którym to, co policzalne łączy się z tym, co nieuchwytne. W rezultacie dowiesz się, co robić, aby realizować boski plan wobec Ciebie w najlepszy sposób, a w rezultacie przeżyć swoje życie (lub życia) na miarę swoich możliwości i najgłębszych pragnień.

Wspomniałam wyżej, że Wszechświat jest zbudowany według praw matematycznych, w związku z tym liczba jest podstawą istnienia. Co więcej, każda litera jest również wyrażona pewną wartością liczbową. Liczby i litery są symbolami uniwersalnych wartości i stałego rozwoju ciała, intelektu i ducha. Liczby odzwierciedlają zasady, według których został stworzony świat – przeczytasz o tym na następnych stronach.

Chcąc zgłębić tajniki numerologii zacznij traktować liczby jako przyjaciół, z których każdy ma Ci do zaoferowania coś innego, inną wiedzą, z którą może się z Tobą podzielić, dać inne wskazówki i ostrzeżenia. Dzięki nim będziesz mógł dowolnie kształtować swoje życie, wpływać na przeznaczenie i kształtować charakter"

cena: 35 PLN

format: A4

98 stron

druk: kolor

okładka: miękka, folia

wydano w formie skoroszytu

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

Zamawiam książkę "Numerologia tom 1"

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

1 SHARE = 1 KISS :)

ASTAROT TO:

  • SESJE Z TAROTEM i RUNAMI
  • ZABIEGI REIKI 
  • ZABIEGI DZWIĘKIEM
  • KURSY I WARSZTATY
  • WYDAWNICTWO

ZAPRASZAMY DO GDYNI 

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY DO PONOWNYCH ODWIEDZIN

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
COPYRIGHT © ASTAROT Beata Matuszewska